Ana sayfa ÜrünlerToz Eritritol Tatlandırıcı

Kabartma Tozu Eritritol Tatlandırıcı Karbonhidratsız Malzemeler Saf Eritritol Tozu

Sertifika
Çin SHANDONG FUYANG BIOTECHNOLOGY CO.,LTD Sertifikalar
Çin SHANDONG FUYANG BIOTECHNOLOGY CO.,LTD Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Kabartma Tozu Eritritol Tatlandırıcı Karbonhidratsız Malzemeler Saf Eritritol Tozu

Kabartma Tozu Eritritol Tatlandırıcı Karbonhidratsız Malzemeler Saf Eritritol Tozu
Kabartma Tozu Eritritol Tatlandırıcı Karbonhidratsız Malzemeler Saf Eritritol Tozu Kabartma Tozu Eritritol Tatlandırıcı Karbonhidratsız Malzemeler Saf Eritritol Tozu Kabartma Tozu Eritritol Tatlandırıcı Karbonhidratsız Malzemeler Saf Eritritol Tozu Kabartma Tozu Eritritol Tatlandırıcı Karbonhidratsız Malzemeler Saf Eritritol Tozu Kabartma Tozu Eritritol Tatlandırıcı Karbonhidratsız Malzemeler Saf Eritritol Tozu Kabartma Tozu Eritritol Tatlandırıcı Karbonhidratsız Malzemeler Saf Eritritol Tozu Kabartma Tozu Eritritol Tatlandırıcı Karbonhidratsız Malzemeler Saf Eritritol Tozu

Büyük resim :  Kabartma Tozu Eritritol Tatlandırıcı Karbonhidratsız Malzemeler Saf Eritritol Tozu

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shandong, Çin
Marka adı: Fuyang Biotechnology
Ödeme & teslimat koşulları:
Fiyat: $3.50 - $7.00/Kilograms
Ambalaj bilgileri: Torba başına 25 kg, paletsiz 20FCL'de 20MT veya torba başına 850kg, paletli 20FCL'de 17MT
Yetenek temini: Ayda 10000 Metrik Ton/Metrik Ton

Kabartma Tozu Eritritol Tatlandırıcı Karbonhidratsız Malzemeler Saf Eritritol Tozu

Açıklama
CAS NUMARASI.: 149-32-6 Diğer isimler: eritritol
MF: C4H10O4 Tip: tatlandırıcılar
Görünüm: beyaz kristal toz Tatlılık: %70 sükroz tatlılığı
kalori değeri: 0.2 Kcal / gr Karakter: Düşük kalorili, düşük glisemik yanıt
Uygulama: şeker ikamesi çözünürlük: Suda kolay çözünür
Liman: Qingdao
Vurgulamak:

toz eritritol karbonhidrat içermez

,

toz eritritol malzemeleri

,

pişirme için toz eritritol

Düşük karbonhidrat diyetleri eritritol fabrikası

Eritritolün Tanıtımı

 

Bir poliol (şeker alkolü) olan eritritol, çeşitli düşük kalorili ve şekersiz gıdalar için uygun, tadı güzel bir toplu tatlandırıcıdır.Meyvelerde ve diğer gıdalarda bulunması nedeniyle binlerce yıldır insan beslenmesinin bir parçası olmuştur.
Eritritol, yüksek sindirim toleransına sahiptir, diyabetli kişiler için güvenlidir ve diş çürümesine neden olmaz.

Ürün adı eritritol CAS NUMARASI. 149-32-6
Moleküler formül C4H10O4 Örnek Mevcut
Görünüm Beyaz kristal toz Şartname %99

 

Ana Fonksiyonlar:

1. Düşük kalorili: Meso-Erythritol'ün kalori değeri 0,2 Kcal/g, neredeyse sıfır

2. Yüksek tolerans: Meso-Erythritol'e karşı insan toleransı, ksilitol, laktoz alkol ve maltitol'den daha yüksek, vücut ağırlığının kilogramı başına 0,8 gramdır.Meso-Erythritol küçük moleküler ağırlığa ve az emilime sahip olduğundan ve esas olarak idrar yoluyla atıldığından, böylece hiperozmozun neden olduğu ishalden ve bağırsak bakteri fermantasyonunun neden olduğu şişkinlikten kaçınılır.

3. Düşük tatlılık: Meso-Erythritol'ün tatlılığı sakarozun yaklaşık %60--70'idir.Serin bir tada, saf bir tada sahiptir ve acı sonrası tadı yoktur.Diğer yüksek tatlandırıcıların kötü lezzetini bastırmak için yüksek tatlandırıcı ile birleştirilebilir.

4. Yüksek stabilite: Meso-Erythritolis asit ve ısıya karşı çok kararlıdır, asit ve alkali direnci yüksektir, 200 derecenin altında parçalanmaz ve değişmez ve Maillard reaksiyonu nedeniyle renk değiştirmez.

5. Yüksek çözünme ısısı: Meso-Erythritol suda çözündüğünde endotermik bir etkiye sahiptir.Çözünen ısı, dekstroz ve sorbitolden daha yüksek olan 97.4KJ/KG'dir.Yenildiğinde serin bir his var

6. 25 yaşında, Meso-Erythritol'ün çözünürlüğü %37'dir (W/W).Sıcaklığın artmasıyla, Meso-Erythritol'ün çözünürlüğü artacaktır ve çikolata ve sofra şekeri gibi sakaroz tadı gerektiren gıdalar için uygun olan kristale kristalize edilmesi kolaydır.

7. Düşük higroskopiklik: Meso-Erythritolis'in kristalleşmesi çok kolaydır, ancak %90 nemli ortamda nemi emmez ve toz haline getirilmesi kolaydır.Yiyeceklerin nem emilimi ile bozulmasını önlemek için yiyecek yüzeyinde kullanılabilir.

8. Mezo-Eritritol, ince bağırsaktan emilir ve kana geçer, ancak kan şekerini değiştirmez ve böbrek yoluyla atılan glikometabolizmaya katılmaz.Diyabet ve hiperglisemisi olan kişiler için uygundur.Kolonda fermente olmaz, mide rahatsızlığını önleyebilir.

9. Diş çürüklerine neden olmayan Meso-Erythritol, ağız bakterileri tarafından kullanılmaz, bu nedenle dişlere zarar verecek, diş çürümesine neden olacak asit maddeleri üretmez ve ağız bakterilerinin büyümesini engeller, böylece dişlerin korunmasında rol oynar.

 

Uygulamalar:

1. İçecekler: Sıfır kalorili, düşük kalorili içecekler

ben Meso-Erythritol, içeceğin tatlılığını, kalınlığını ve kayganlığını arttırırken acıyı azaltır.Ayrıca diğer kokuları maskeler ve içeceğin lezzetini iyileştirir.

ben Meso-Erythritol, ferahlatıcı bir toz içecek olarak kullanılabilir, çünkü Meso-Erythritol, çözündüğünde büyük miktarda ısıyı emer ve bu da ağızda serinlik hissine neden olur.

ben Meso-Erythritol, çözeltideki etanol ve su moleküllerinin kombinasyonunu teşvik edebilir ve alkollü içecekler koku ve alkolün duyusal uyarımını azaltabilir ve likör ve şarabın kalitesini etkili bir şekilde artırabilir.

ben Meso-Erythritol, bitki özü, kollajen, protein, peptit ve diğer maddelerin istenmeyen kokusunu açıkça iyileştirebilir.

 

2. Unlu mamüller

ben Meso-Erythritol kullanılan fırınlanmış ürünler, ham madde olarak sakaroz kullananlara göre daha iyi yapısal sıkılığa ve yumuşaklığa, farklı ağızdan çözünürlüğe ve ince renk farklılıklarına sahiptir.

ben Fırınlanmış gıdalarda kullanılan Meso-Erythritol tercihen toz halindedir veya ince partikül boyutunda (<200um) kristalizedir.İnce parçacıklar ürüne pürüzsüz, yuvarlak bir doku ve ağız hissi verir.

 

3. Kekler ve kurabiyeler

ben Kek ürünleri için Meso-Erythritol eklemek, herhangi bir olumsuz etki olmaksızın kalorileri en az yüzde 30 oranında azaltabilir.

ben Ağır şeker ve ağır yağlı kek ve pandispanyada, Meso-Erythritol ve maltitol, düşük şekerli ve şekersiz ürünler üretebilen ve iyi tadı olan ve ayrıca iyi raf ömrüne sahip olan sakarozu tamamen değiştirmek için kullanılabilir.

ben Meso-Erythritol kullanan ürünler raf ömrünü uzatabilir.Meso-Erythritol, fırınlanmış ürünlerde mikrobiyal büyümeyi engeller

ben mezo-Eritritolmükemmel su tutma özelliği sayesinde ürünün tazeliğini ve yumuşaklığını koruyabilir.Bisküvilere %10 Meso-Erythritol eklemek, bu tür ürünlerin stabilitesini ve raf ömrünü başarılı bir şekilde iyileştirebilir.

ben Yumuşak ve sert sandviç bisküvi, sakaroz yerine Meso-Erythritol ve maltitol karışımını da kullanabilir;Sert bisküvilerde sakaroz ile birlikte Meso-Erythritol kullanımı kalorilerde önemli bir azalma sağlar

 

4. Gıda dolguları

ben Doğal meyve aromasını arttırmak için meyve reçeline mezo-eritritol eklenir.

ben Kremaya (tam yağlı) Meso-Erythritol eklemek sadece kalorileri azaltmakla kalmaz, aynı zamanda ferahlatıcı bir tat sağlar.Meso-Erythritol, maltitol ve aspartam birlikte kullanıldığında enerji değeri yaklaşık %50 oranında azaltılabilir.

ben Krem: Ürünün yaklaşık %60'ı kadar ince parçacık boyutuna sahip Meso-Erythritol ekleyin, kaloriyi azaltın, serin bir tat getirin, yağlı yumuşak tadı zayıflatın, ürünün serin ve ferahlatıcı avantajlara sahip olmasını sağlayın;Geleneksel sakaroz yağ tipi fırınlama ürünleri ile karşılaştırıldığında, Meso-Erythritol kullanan ürünler daha uzun raf ömrüne sahiptir.

 

5. Şekerler ve şekerlemeler

ben mezo-Eritritolgeleneksel ürünlerle aynı dokuya ve raf ömrüne sahip çok çeşitli kaliteli şekerlemelerin üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır.Meso-Erythritol'ün ezilmesi kolay olduğundan ve nemi emmediğinden, şekerleme yüksek nem altında bile iyi bir saklama stabilitesine sahiptir ve diş çürümesine neden olmadan diş sağlığına faydalıdır.

ben Meso-Erythritol ile yumuşak şekerleme yapmak yüksek derecede kristalizasyon sağlar, ancak %40'tan daha az eritritol ve %75 konsantrasyonda maltitol sıvısı kombinasyonu, kristalizasyonun iyi kontrolünü sağlar

ben Nane şekerlerinde Meso-Erythritol kullanımı, iyi bir soğutma tadı elde etmeye yardımcı olabilir.

ben Öksürük damlası için, düşük kalorifik değerli, çürük önleyici bir ürün elde etmek için öksürük damlasına Meso-Erythritol eklenir.Öksürük şurubu üretiminde geleneksel sakaroz yerine Meso-Erythritol, laktoz ve kristal maltitol karışımı kullanılabilir.Düşük kalorili ve serinletici etkisinin yanı sıra Meso-Erythritol, laktoz ve kristal maltitolün sahip olmadığı iyi bir dokuya ve düşük higroskopikliğe sahiptir.

ben Kaya şekerine dolgu maddesi olarak Meso-Erythritol eklemek, ona güzel bir soğutma tadı verir.Ayrıca, Meso-Erythritol'ün hızlı kristalleşme hızı, kaya şekerinin susuz bir ortamda hızlı ve kolay bir şekilde yapılmasını sağlar ve bu tür kaya şekeri, kuru ve ambalajsız bir ortamda da iyi bir raf ömrüne sahip olabilir.

 

6. Sakız

ben mezo-EritritolHafifçe ezilmesi kolay olduğu ve higroskopik özellikleri düşük olduğu için sakız çiğnemek için tatlı bir malzeme olarak uygundur.Ayrıca sakız ağızda serindir, kalorisi düşüktür ve çürük yapmaz, bu nedenle "iyi dişler" sakızı yapmak için kullanılabilir.

ben Sakız kaplamada, en iyi kaplama genellikle sorbitol ve maltitol gibi diğer hidroksil bileşikleri ile kombinasyon halinde %40 Meso-Erythritol'dür.Meso-Erythritol, ksilitolden daha yüksek nem direnci, serin tat, daha iyi çiğnenebilirlik ve destek elde etmeye yardımcı olur.Meso-Erythritol ile kaplandığında %30 kristalleşme süresini kısaltmaya yardımcı olur.

 

7. Çikolata ve çikolatalı yiyecekler

ben Meso-Erythritol, iyi termal stabilite ve düşük higroskopiklik ile karakterize edilir ve 80'in üzerindeki bir ortamda çalıştırılabilir. işlem süresini kısaltmak için

ben Meso-Erythritol içeren çikolata, geleneksel çikolatadan daha yüksek üretim sıcaklığına ihtiyaç duyduğundan, aroma üretimini teşvik eder.

ben mezo-EritritolÇikolatadaki sakarozu kolayca değiştirebilir ve enerjiyi %34 oranında azaltabilir.Ayrıca çikolataya serin ve çürük olmayan bir tat verir.

ben Meso-Erythritol'ün düşük higroskopikliği, çikolata yapımında buzlanmanın üstesinden gelmeye yardımcı olur

 

 

8. Fondan

ben Meso-Erythritol, şekersiz fondan üretmek için kullanılabilen tüm poliollerin tek tatlandırıcısıdır.Sadece hoş ve serin bir tada sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda iyi tutarlılık ve iyi saklanabilirlik ile hoş bir görünüme sahiptir.

ben Meso-Erythritol'den yapılan fondan, düşük kalıntı su içeriği ve su aktivitesi nedeniyle iyi bir stabiliteye sahiptir.Ürün kalorileri yaklaşık %65 oranında azaltır.

 

 

şirket tanıtımı

şirket tanıtımı

 

Shandong Fuyang Biotechnology Co., Ltd., biyo-fermantasyona yönelik mısır derin işlemede lider bir şirkettir.Mısır Nişastası üretiyoruz – yılda 700.000.00 ton;Modifiye Nişasta – yılda 100.000 ton;Sodyum Glukonat – yılda 200.000 ton.Şimdi şirket ISO22000, ISO9001, ISO14001, HACCP, Kosher, Helal sertifikaları, GDO'suz test, IP sertifikası vb.

Kabartma Tozu Eritritol Tatlandırıcı Karbonhidratsız Malzemeler Saf Eritritol Tozu 0

 

 

Ana Ürünler

 

Mısır Nişastası 700.000ton/yıl

 

Gıda sınıfı, teknoloji sınıfı

Modifiye Mısır Nişastası 100.000ton/yıl

 

 

 

 

oksitlenmiş nişasta

katinoik nişasta

Asit Modifiye Nişasta

Hidroksipropil Distark Fosfat

Çapraz bağlı nişasta vb.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İletişim bilgileri
SHANDONG FUYANG BIOTECHNOLOGY CO.,LTD

İlgili kişi: admine

Tel: +8613818067242

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)