Ana sayfa Ürünlertrehaloz tatlandırıcı

600kg M3 99-20-7 Yoğunluğu Doğal Trehaloz Tatlandırıcı Gıda Katkı Maddesi

Sertifika
Çin SHANDONG FUYANG BIOTECHNOLOGY CO.,LTD Sertifikalar
Çin SHANDONG FUYANG BIOTECHNOLOGY CO.,LTD Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

600kg M3 99-20-7 Yoğunluğu Doğal Trehaloz Tatlandırıcı Gıda Katkı Maddesi

600kg M3 99-20-7 Yoğunluğu Doğal Trehaloz Tatlandırıcı Gıda Katkı Maddesi
600kg M3 99-20-7 Yoğunluğu Doğal Trehaloz Tatlandırıcı Gıda Katkı Maddesi 600kg M3 99-20-7 Yoğunluğu Doğal Trehaloz Tatlandırıcı Gıda Katkı Maddesi 600kg M3 99-20-7 Yoğunluğu Doğal Trehaloz Tatlandırıcı Gıda Katkı Maddesi

Büyük resim :  600kg M3 99-20-7 Yoğunluğu Doğal Trehaloz Tatlandırıcı Gıda Katkı Maddesi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shandong, Çin
Marka adı: Fuyang Biotechnology
Ödeme & teslimat koşulları:
Fiyat: $999.00 - $1,400.00/Metric Tons
Ambalaj bilgileri: Torba başına 25 kg, paletsiz 20FCL'de 20MT veya torba başına 850kg, paletli 20FCL'de 17MT
Yetenek temini: Ayda 10000 Metrik Ton/Metrik Ton

600kg M3 99-20-7 Yoğunluğu Doğal Trehaloz Tatlandırıcı Gıda Katkı Maddesi

Açıklama
CAS Numarası.: 99-20-7 Diğer isimler: mikoz
MF: C12H22O11 EINECS No.: C12H22O11
FEMA No.: C12H22O11 Tip: Antioksidanlar, Enzim Müstahzarları, Tatlandırıcı Ajanlar, Koruyucular, Stabilizatörler, Tatlandırıc
Seviye: Gıda Sınıfı. İlaç Sınıfı Liman: Qingdao
Vurgulamak:

600kg m3 99-20-7.600kg m3 yoğunluk 99-20-7 Trehaloz

,

600kg m3 Doğal Trehaloz tatlandırıcı gıda katkı maddesi

,

600kg m3 Natural Trehalose sweetener food additive

Doğal Tatlandırıcı Organik Trehaloz Trehaloz Fiyat Trehaloz

Ürün adı trehaloz tozu Seviye Gıda sınıfı
Diğer Adı D-Trehaloz Susuz çözünürlük Suda çözünebilir
Boyut 60~100 ağ Görünüm Beyaz toz
CAS Numarası. 99-20-7 EINECS No. 202-739-6
Moleküler formül C12H22O11~2H2O Moleküler ağırlık 378.33
Uygulamalar Yiyecekler, İçecekler, Kozmetik vb. Fonksiyonlar Doğal tatlandırıcı
Anavatan Shaanxi, Çin Ambalajlama KB.25kg/davul

 

Gıda endüstrisinde trehaloz uygulaması


Diğer şekerler gibi trehaloz da içecekler, çikolatalar ve şekerlemeler, unlu mamuller ve dondurulmuş gıdalar dahil olmak üzere gıda endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.Trehalozun fonksiyonel özellikleri ve gıdalardaki uygulaması:

(1) Nişasta yaşlanmasını önleyin

(2) Protein denatürasyonunu önleyin

(3) lipid oksidatif bozulmayı inhibe eder

(4) aroma etkisi

 

(5) Sebzeleri saklayın

(6) Doku stabilitesi ve etin korunması

(7) Uzun ömürlü ve istikrarlı enerji kaynağı


●Pişmiş ürünler

Fırınlanmış ürünlerde, trehalozun çeşitli potansiyel kullanımları vardır: insanların orijinal ürünü tadabilmeleri için raf ömründen ödün vermeden kek, bisküvi ve hamur işlerinde krema, ekmek kreması ve meyve dolgusunun tatlılığını ve aromasını düzenleyebilir.Bazı tatlar.

Trehaloz aynı zamanda kurabiyelerde, ekmek kremasında ve buzlanmada yağın azalmasına katkıda bulunur, bisküvi ve atıştırmalıklarda benzersiz bir buzlanma hissi yaratır.İyi tatlılık özelliğinden dolayı tüketicilerin yüksek kalorili, yüksek yağlı ve şekerli ürünleri kabul etmesini kolaylaştırır.Trehaloz, ürünün raf ömrünü korurken, çok bileşenli fırınlanmış üründeki nem akışını azaltarak tatlılığı daha iyi hale getirebilir.

●Şeker

Trehaloz diğer tatlandırıcıların çoğuyla karıştırılır ve ürünün orijinal lezzetini gerçekten koruyabilmesi için ürünün tatlılığını ayarlamak için şekerlemelerde, meyve sularında ve bitkisel ürünlerde kullanılabilir.

Trehaloz, stabil, higroskopik olmayan bir koruyucu tabaka oluşturmak için şekerin dış tabakası olarak kullanılır.Özelliklerinin kararlılığı nedeniyle trehaloz, hidroliz ve renk bozulması korkusu olmadan uzun süreli yüksek sıcaklık altında gerçekleştirilebilir ve ürün kalitesini olumsuz etkilemez.

Yuvarlanan deniz yosunu şeker kaplamasının performansı mükemmeldir.Trehalozun benzersiz çözünürlük özellikleri, aslında son derece kararlı ve güçlü bir koruyucu tabaka oluşturmak üzere yuvarlanmalarına neden olarak diğer çoğu tatlandırıcının nispeten beyaz seviyesini iyileştirir.

●Enerji ürünleri

Trehaloz glikoza parçalanır, ancak trehaloz diğer şekerlerden daha kararlı bir glisemik tepkiye sahiptir.Düşük karyojenik ve hipotonik olmayan etkileriyle birlikte bu benzersiz özellik, trehalozu formülasyon için son derece uygun hale getirir.Enerji sağlamak ve yorgunluğu ve stresi azaltmak için içecekler.

●Çikolatalı şeker

Trehalozun çikolatalı şekerlemelerde kullanılması, özellikle yumuşak şeker içeren meyve ürünleri ve meyve dolgusu içeren ürünler için tatlıların tatlılığını ayarlayabilir.Trehaloz, çok bileşenli ürünlerde nemi de azaltabilir.Kalıplarda, trehaloz ile ürünün tatlılığının iyileştirilmesi, yeni çikolata tatları yaratma olasılığını açar.

Azaltılmış karyojenikliği nedeniyle trehaloz, protez ürünleri formüle etmek için birincil tatlandırıcı olarak veya diğer düşük karyojenik tatlandırıcılarla kombinasyon halinde kullanılabilir.Premium trehaloz, çikolata yapmak için poliollerle birlikte kullanılabilir ve çözünme sırasında emilen ısı, poliolün soğutma etkisini en aza indirir.

●Meyve

Trehaloz, reçeller, aromalı reçeller ve meyve dolguları dahil olmak üzere işlenmiş meyvelerdeki en iyi tatlılık düzenleyicilerinden biridir.Meyveli ürünlere trehaloz ilavesi, ürünün raf ömründen ödün vermeden ürünün orijinal lezzetini korur.

Ayrıca trehalozun özelliklerinin stabilitesi nedeniyle hidroliz olmaz ve ürünün rengi değişmeden kalır ve orijinal parlaklık kalır.

Trehaloz, ürünün raf ömrünü korurken, tatlılığı ayarlayarak bir lezzet yaratmak için baharatlarda ve lezzetli reçellerde kullanılabilir.

●Dondurulmuş ürünler

Trehaloz, sakarozun yerini alır ve dondurma ve diğer donmuş ürünlerin yoğunlaşma noktasını azaltır.Dondurulmuş ürünlerde ve donmuş şekerlerde yeni kremalar oluşturmak ve eşsiz ve lezzetli bir lezzet yaratmak için kullanılabilir.

●İçme

Trehaloz içeceklerde hafif tatlı bir tada sahiptir ve daha tatlı hale getirmek ve ürünün lezzetini iyileştirmek için diğer tatlandırıcıların çoğu ile birleştirilebilir.Alkollü içeceklerde trehaloz, alkolün duyusal özelliklerini bozmaz ve içeceğin tadını daha iyi hale getirir.

●Deniz ürünleri

Trehaloz, deniz ürünleri için düşük sıcaklıkta koruyucu bir madde olarak özellikle etkilidir.Trehaloz, protein ve su arayüzünde suyun işlevselliğini kesinlikle engellediğinde, deniz ürünlerinin sertliği, esnekliği ve jel gücü artar ve trehalozun mikro-tatlı doğası da deniz ürünlerinin tat kalitesini iyileştirir.Deniz ürünlerini tedavi etmek için kullanılan diğer kriyoprotektanların aksine, trehaloz boğazda yanma hissine neden olmaz ve ishal olmaz.


 

600kg M3 99-20-7 Yoğunluğu Doğal Trehaloz Tatlandırıcı Gıda Katkı Maddesi 1
 
Paketleme ve Teslimat
Torba başına 25 kg, paletsiz 20FCL'de 20MT veya torba başına 850kg, paletli 20FCL'de 17MT
Şirket Profili
 
600kg M3 99-20-7 Yoğunluğu Doğal Trehaloz Tatlandırıcı Gıda Katkı Maddesi 4
Shandong Fuyang Biyoteknoloji Co., Ltd., Çin'in Shandong Eyaleti'nde yer almaktadır.Ürünlerimiz ağırlıklı olarak derin mısır işleme ve biyo-fermantasyondan gelmektedir.Fabrikamızda mısır nişastası atölyesi, modifiye nişasta atölyesi, sodyum glukonat atölyesi, CHP atölyesi ve kanalizasyon arıtma atölyesi olmak üzere beş ana alanımız var.On yılı aşkın reform ve geliştirme sayesinde, yıllık 700.000 ton mısır nişastası, 100.000 ton modifiye nişasta ürünü ve 150.000 ton sodyum glukonat üretimiyle Çin pazarının %40'ını işgal ettik.2018'de toplam satışlar, ihracat değerinin %30'u olan 1,5 milyar yuan'a ulaştı, giderek daha fazla yerli ve yabancı müşteri tarafından güveniyoruz.Bilimsel ve teknolojik yenilik, sürdürülebilir kalkınmamızın kalıcı itici gücüdür.Bir eyalet yüksek standart teknoloji merkezi, bir eyalet akademisyen iş istasyonu, Shandong Eyaleti glukonik asit türevi mühendislik teknolojisi araştırma merkezi kurduk ve Çin'deki birçok ünlü üniversite ile işbirliği içinde bir biyoteknoloji araştırma üssü, Ulusal ile bir biyo-fermantasyon ortak Ar-Ge merkezi kurduk. Biyokimya Mühendisliği Teknoloji Araştırma Merkezi (Şanghay).Şu anda, 46 bilimsel araştırma personeli (2 doktor, 12 usta ve 26 profesyonel dahil) dahil olmak üzere 1.000'den fazla çalışanımız var ve 20'den fazla modifiye nişasta, organik asit ve şeker alkol serisi geliştirdik, 15 ulusal patent aldık ve İl bilimsel başarı unvanını kazandı ve teknik seviyemiz uluslararası ileri seviyeye ulaştı.Böylece, Çin'in başlıca ekipman araştırma ve geliştirme, Ulusal "863" Projesi vb. gibi bir dizi ulusal kilit proje üstlendik.ISO9001/ ISO14001/ ISO22000/ KOSHER/ HALA/ IFRC ve diğer birçok uluslararası yönetim sistemi sertifikasını geçtik.Beş yıllık planımız mısır işleme yıllık kapasitesini 1 milyon ton, 200.000 ton sodyum glukonat, 200.000 ton modifiye nişasta, 30.000 ton nişasta bazlı malzeme ve 50.000 ton mısır yağı, 5.000 ton şeker alkolü ürünlerine ulaştırmak. D-ribose ve curdlan olarak, yıllık toplam satışlar 3 milyar yuan'a ulaşıyor.Biz istikrarlı bir şekilde hareket eden Çinli bir üreticiyiz ve yalnızca ürün kalitesine güvenmiyoruz, aynı zamanda daha geniş bir uluslararası pazarla yüzleşme yeteneğine de sahibiz.Lütfen resmi web sitemizdeki ve diğer şirket ana sayfalarındaki (Twitter/Fackbook/ Alibaba, vb.) en son haberlerimize göz atın; sorgunuzu ve ziyaretinizi her zaman memnuniyetle karşılayacağız.
SSS
1. biz kimiz?
Merkezimiz Shandong, Çin'de, 2009'dan başlayarak Güney Asya'ya (%30,00), Güneydoğu Asya'ya (%25,00), Güney Amerika'ya (%20,00), Kuzey Amerika'ya (%15,00), Okyanusya'ya (%5,00), Doğu Asya'ya satış (%5.00).Ofisimizde toplam 1000'den fazla kişi var.

2. kaliteyi nasıl garanti edebiliriz?
Seri üretimden önce daima bir üretim öncesi numune;
Sevkiyat öncesi her zaman son Muayene;

3. Bizden ne satın alabilirsiniz?
Sodyum Glukonat, Mısır Nişastası, Modifiye Nişasta, Katyonik Nişasta, Oksitlenmiş Nişasta

4. Neden diğer tedarikçilerden değil de bizden satın almalısınız?
Çin'deki en büyük sodyum glukonat ve mısır nişastası üreticisiyiz ve Çin pazarının %40'ına ulaştık;il biyokimya laboratuvarlarının en yüksek standartlarını oluşturduk;birkaç büyük ulusal kilit proje üstlendik.

5. Hangi hizmetleri sağlayabiliriz?
Kabul Edilen Teslimat Koşulları: FOB,CFR,CIF;
Kabul Edilen Ödeme Para Birimi: USD,EUR,CNY;
Kabul Edilen Ödeme Tipi: T/T,L/C,D/PD/A,Nakit;
Konuşulan Dil: İngilizce, Çince
 

İletişim bilgileri
SHANDONG FUYANG BIOTECHNOLOGY CO.,LTD

İlgili kişi: admine

Tel: +8613818067242

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)