Ana sayfa ÜrünlerDoğal Eritritol Tatlandırıcı

Aperatif Gıda Şekerlemeler Erythritol Toz Tatlandırıcı Beyaz Kristal 99

Aperatif Gıda Şekerlemeler Erythritol Toz Tatlandırıcı Beyaz Kristal 99

Aperatif Gıda Şekerlemeler Erythritol Toz Tatlandırıcı Beyaz Kristal 99
Aperatif Gıda Şekerlemeler Erythritol Toz Tatlandırıcı Beyaz Kristal 99 Aperatif Gıda Şekerlemeler Erythritol Toz Tatlandırıcı Beyaz Kristal 99 Aperatif Gıda Şekerlemeler Erythritol Toz Tatlandırıcı Beyaz Kristal 99 Aperatif Gıda Şekerlemeler Erythritol Toz Tatlandırıcı Beyaz Kristal 99

Büyük resim :  Aperatif Gıda Şekerlemeler Erythritol Toz Tatlandırıcı Beyaz Kristal 99

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shandong, Çin
Marka adı: Fuyang Biotechnology
Ödeme & teslimat koşulları:
Fiyat: $3.80 - $4.00/Kilograms
Ambalaj bilgileri: Torba başına 25 kg, paletsiz 20FCL'de 20MT veya torba başına 850kg, paletli 20FCL'de 17MT
Yetenek temini: Ayda 20000 Metrik Ton/Metrik Ton

Aperatif Gıda Şekerlemeler Erythritol Toz Tatlandırıcı Beyaz Kristal 99

Açıklama
CAS Numarası.: 149-32-6 Diğer isimler: tatlandırıcı
MF: C4H10O4 EINECS No.: C4H10O4
FEMA No.: C4H10O4 Tip: Asitlik Düzenleyiciler, Antioksidanlar, Sakız Bazları, Emülgatörler, Enzim Müstahzarları, Tatlandırı
Seviye: Gıda Sınıfı. İlaç Sınıfı Liman: Qingdao
Vurgulamak:

aperatif yiyecek şekerlemeciler eritritol tozu 99

,

şekerlemeciler eritritol tozu kristal 99

,

şekerlemeciler eritritol tatlandırıcı Fuyang

Fabrika, Tatlandırıcı Şeker İkamesi Gıda Sınıfı Şekerlemeciler Erythritol Sağlıyor

Eritritol Tozu, gıda katkı maddesi olarak kullanılan şeker alkolüdür (veya poliol). Bazı meyvelerde ve fermente gıdalarda bulunur.Endüstriyel üretimde glikozdan Moniliella pollinis tarafından fermente edilerek üretilir.

 

Sofra şekeri kadar tatlı %60-70 avantajı ile neredeyse kalorisizdir, kan şekerini etkilemez, diş çürümesine neden olmaz, vücut tarafından kısmen emilir, idrar ve dışkıyla atılır. Eşsiz sindirim yolu nedeniyle diğer şeker alkollerine göre gastrik yan etkilere neden olma olasılığı daha düşüktür.

Test öğeleri Özellikler
Görünüm Beyaz kristal toz veya granül
PH 5-7
tahlil %99,5 -%100,5
Kül ≤0.1%
Erime noktası 119-123℃
Kurşun (Pb) ≤0.5% mg/kg
Artık şekerler ≤ %0.3
Ribitol ve gliserol ≤ %0,1
Kurutma kaybı ≤ %0.2
Bakteri içeriği, cfu/g ≤ 300
Maya ve Kalıplar, cfu/g ≤ 100
koliform MPN/g ≤ 0,3
Salmonella enteriditi olumsuz
Şigella olumsuz
stafilokok aureus  

 

eritritolYiyecek, İçecek, İlaç, Sağlık ve Kişisel bakım ürünleri, Tarım/Hayvan Yemi/Kümes Hayvanlarında kullanılır. Eritritol doğal bir tatlandırıcı olarak kullanılır, eritritol sakaroz (şeker) kadar tatlı yaklaşık %60-80'dir. Eritritol'ün şekerler, sakızlar, çikolatalar, yoğurtlar, dolgular, jöleler, reçeller, içecekler ve şeker yerine geçen ürünlerde olduğu gibi uygulanması.

 

Şeker alkolü olarak,eritritolAmerika Birleşik Devletleri'nde ve diğer birçok ülkede gıda katkı maddesi olarak kullanım için onaylanmıştır. Duymuş olabileceğiniz diğer şeker alkolleri arasında ksilitol, maltitol, sorbitol ve laktitol bulunur.

 

Yemeğin içinde

eritritolGıdalarda şeker ikamesi olarak Süt, Yoğurt, Dondurma, Peynir, Kek, Bisküvi, Hamur işleri, Sakız, Sert şekerler, Yumuşak şekerler, Jöle, Protein tozu, Çiğnenebilir Tabletler, Oral sıvı olarak kullanılır.

 

İçeceklerde

eritritoldiyet alkolsüz içecekler, aromalı sular ve sütler, spor içecekleri, smoothie'ler, buzlu çaylar, dondurulmuş içecekler ve soya bazlı içeceklerde kullanılır. Gazlı içecek, Gazsız içecek, Süt içecekleri.

 

İlaçta

eritritolKatı dozaj formlarında kullanılır: Tabletler, Kaplama maddesi, Pastiller, Islak granülasyonda seyreltici; Sıvı dozaj formları; İlaçlı şekerleme, İlaç sektöründe ilaçlı sakız.

 

Sağlık ve Kişisel Bakımda

eritritolRenkli Kozmetik, Deodorant, Saç Bakımı, Ağız Bakımı, Cilt Bakımı, Sabun ve Banyo Ürünlerinde kullanılmaktadır.

 

Tarımda/Hayvan Yemi/Kümes Hayvancılığında

eritritolhayvan yemi/kanatlı yemde kullanılabilir.

 

Diğer Sektörlerde

eritritolDeterjanlarda kullanılabilir.

 

Aperatif Gıda Şekerlemeler Erythritol Toz Tatlandırıcı Beyaz Kristal 99 0

Aperatif Gıda Şekerlemeler Erythritol Toz Tatlandırıcı Beyaz Kristal 99 3

Eritritolün Sağlığa Faydaları

>>1.Erythritol, karbonhidrat alımınızı frenlemeye yardımcı olur ve neredeyse kalori ve karbonhidrat içermez. Bu onu tatmin etmek için daha iyi bir seçenek yapar
şeker hastalığınız varsa veya düşük karbonhidratlı bir diyet yapıyorsanız, şekere kıyasla tatlı dişiniz. >>2.Erythritol kilo verme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. Kalori alımınızı azaltarak vücut ağırlığınızı kaybetmenizi kolaylaştırır.
>>3.Erythritol ağız sağlığınıza yardımcı olabilir. Diş çürümesine veya boşluklara katkıda bulunmaz. eritritol büyümesini engeller
çürüklerle ilişkili olduğu bilinen belirli bir oral bakteri türü (Streptococcus mutans).
>>4.Eritritolün kan şekeri veya insülin seviyeleri üzerinde hiçbir etkisi yoktur, oysa diğer şeker alkolleri artışı önemli ölçüde azaltır.
tüketildiğinde kan şekeri ve insülin yanıtında.
Şartname
kalem
değer
CAS Numarası.
149-32-6
Diğer isimler
tatlandırıcılar
MF
C4H10O4
EINECS No.
C4H10O4
FEMA No.
C4H10O4
Anavatan
Çin
 
Şandong
Tip
tatlandırıcılar
Marka adı
Hui Yang
Seviye
Gıda Sınıfı. İlaç Sınıfı

Uygulama

 
Aperatif Gıda Şekerlemeler Erythritol Toz Tatlandırıcı Beyaz Kristal 99 5
Paketleme ve Teslimat
Aperatif Gıda Şekerlemeler Erythritol Toz Tatlandırıcı Beyaz Kristal 99 7
Aperatif Gıda Şekerlemeler Erythritol Toz Tatlandırıcı Beyaz Kristal 99 9
Torba başına 25 kg, paletsiz 20FCL'de 24MT veya torba başına 850kg, paletli 20FCL'de 17MT
Şirket Profili
 
Aperatif Gıda Şekerlemeler Erythritol Toz Tatlandırıcı Beyaz Kristal 99 11
Aperatif Gıda Şekerlemeler Erythritol Toz Tatlandırıcı Beyaz Kristal 99 13
Shandong Fuyang Biyoteknoloji Co., Ltd., Çin'in Shandong Eyaleti'nde yer almaktadır. Ürünlerimiz ağırlıklı olarak derin mısır işleme ve biyo-fermantasyondan gelmektedir. Fabrikamızda mısır nişastası atölyesi, modifiye nişasta atölyesi, sodyum glukonat atölyesi, CHP atölyesi ve kanalizasyon arıtma atölyesi olmak üzere beş ana alanımız var. On yılı aşkın reform ve geliştirme sayesinde, yıllık 700.000 ton mısır nişastası, 100.000 ton modifiye nişasta ürünü ve 150.000 ton sodyum glukonat üretimiyle Çin pazarının %40'ını işgal ettik. 2018'de toplam satışlar, ihracat değerinin %30'u olan 1.5 milyar yuan'a ulaştı, giderek daha fazla yerli ve yabancı müşteri tarafından güveniyoruz. Bilimsel ve teknolojik yenilik, sürdürülebilir kalkınmamızın kalıcı itici gücüdür. Bir eyalet yüksek standart teknoloji merkezi, bir eyalet akademisyen iş istasyonu, Shandong Eyaleti glukonik asit türevi mühendislik teknolojisi araştırma merkezi kurduk ve Çin'deki birçok ünlü üniversite ile işbirliği içinde bir biyoteknoloji araştırma üssü, Ulusal ile bir biyo-fermantasyon ortak Ar-Ge merkezi kurduk. Biyokimya Mühendisliği Teknoloji Araştırma Merkezi (Şanghay). Şu anda, 46 bilimsel araştırma personeli (2 doktor, 12 usta ve 26 profesyonel dahil) dahil olmak üzere 1.000'den fazla çalışanımız var ve 20'den fazla modifiye nişasta, organik asit ve şeker alkol serisi geliştirdik, 15 ulusal patent aldık ve İl bilimsel başarı unvanını kazandı ve teknik seviyemiz uluslararası ileri seviyeye ulaştı. Böylece, Çin'in başlıca ekipman araştırma ve geliştirme, Ulusal "863" Projesi vb. gibi bir dizi ulusal kilit proje üstlendik. ISO9001/ ISO14001/ ISO22000/ KOSHER/ HALA/ IFRC ve diğer birçok uluslararası yönetim sistemi sertifikasını geçtik. Beş yıllık planımız mısır işleme yıllık kapasitesini 1 milyon ton, 200.000 ton sodyum glukonat, 200.000 ton modifiye nişasta, 30.000 ton nişasta bazlı malzeme ve 50.000 ton mısır yağı, 5.000 ton şeker alkolü ürünlerine ulaştırmak. D-ribose ve curdlan olarak, yıllık toplam satışlar 3 milyar yuan'a ulaşıyor. Biz istikrarlı bir şekilde hareket eden Çinli bir üreticiyiz ve yalnızca ürün kalitesine güvenmiyoruz, aynı zamanda daha geniş bir uluslararası pazarla yüzleşme yeteneğine de sahibiz. Lütfen resmi web sitemizdeki ve diğer şirket ana sayfalarındaki (Twitter/Fackbook/ Alibaba, vb.) en son haberlerimize göz atın; sorgunuzu ve ziyaretinizi her zaman memnuniyetle karşılayacağız.
SSS
1. biz kimiz?
Merkezimiz Shandong, Çin'de, 2009'dan başlayarak Güney Asya'ya (%30,00), Güneydoğu Asya'ya (%25,00), Güney Amerika'ya (%20,00), Kuzey Amerika'ya (%15,00), Okyanusya'ya (%5,00), Doğu Asya'ya satış (%5.00). Ofisimizde toplam 1000'den fazla kişi var.

2. kaliteyi nasıl garanti edebiliriz?
Seri üretimden önce daima bir üretim öncesi numune;
Sevkiyat öncesi her zaman son Muayene;

3. Bizden ne satın alabilirsiniz?
Sodyum Glukonat, Mısır Nişastası, Modifiye Nişasta, Katyonik Nişasta, Oksitlenmiş Nişasta

4. Neden diğer tedarikçilerden değil de bizden satın almalısınız?
Çin'deki en büyük sodyum glukonat ve mısır nişastası üreticisiyiz ve Çin pazarının %40'ına ulaştık;il biyokimya laboratuvarlarının en yüksek standartlarını oluşturduk;birkaç büyük ulusal kilit proje üstlendik.

5. Hangi hizmetleri sağlayabiliriz?
Kabul Edilen Teslimat Koşulları: FOB,CFR,CIF;
Kabul Edilen Ödeme Para Birimi: USD,EUR,CNY;
Kabul Edilen Ödeme Tipi: T/T,L/C,D/PD/A,Nakit;
Konuşulan Dil: İngilizce, Çince
 

İletişim bilgileri
SHANDONG FUYANG BIOTECHNOLOGY CO.,LTD

İlgili kişi: admine

Tel: +8613818067242

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)