Ana sayfa ÜrünlerAllüloz Doğal Tatlandırıcı

Monk Fruit Organik Alüloz Şeker İkame Değişimi

Sertifika
Çin SHANDONG FUYANG BIOTECHNOLOGY CO.,LTD Sertifikalar
Çin SHANDONG FUYANG BIOTECHNOLOGY CO.,LTD Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Monk Fruit Organik Alüloz Şeker İkame Değişimi

Monk Fruit Organik Alüloz Şeker İkame Değişimi
Monk Fruit  Organic Allulose Sugar Substitute Replacement
Monk Fruit Organik Alüloz Şeker İkame Değişimi Monk Fruit Organik Alüloz Şeker İkame Değişimi Monk Fruit Organik Alüloz Şeker İkame Değişimi Monk Fruit Organik Alüloz Şeker İkame Değişimi Monk Fruit Organik Alüloz Şeker İkame Değişimi Monk Fruit Organik Alüloz Şeker İkame Değişimi Monk Fruit Organik Alüloz Şeker İkame Değişimi Monk Fruit Organik Alüloz Şeker İkame Değişimi

Büyük resim :  Monk Fruit Organik Alüloz Şeker İkame Değişimi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shandong, Çin
Marka adı: Fuyang Biotechnology
Ödeme & teslimat koşulları:
Fiyat: $3.80 - $4.00/Kilograms
Ambalaj bilgileri: Torba başına 25 kg, paletsiz 20FCL'de 20MT veya torba başına 850kg, paletli 20FCL'de 17MT
Yetenek temini: Ayda 20000 Metrik Ton/Metrik Ton

Monk Fruit Organik Alüloz Şeker İkame Değişimi

Açıklama
CAS NUMARASI.: 551-68-8 Diğer isimler: tatlandırıcı
MF: C4H10O4 Einecs hayır.: C4H10O4
FEMA No.: C4H10O4 Tip: Asitlik Düzenleyiciler, Antioksidanlar, Sakız Bazları, Emülgatörler, Enzim Müstahzarları, Tatlandırı
Seviye: Gıda Sınıfı. İlaç Sınıfı Liman: Qingdao
Vurgulamak:

keşiş meyvesi ve alüloz

,

alüloz şeker ikamesi

,

d-psikoz sigma

Fabrika fiyatı Yüksek Saflıkta D-Allüloz Tatlandırıcılar Allüloz D-psikoz tozu
Öğeler Şartname Muayene Sonucu
Görünüm Beyaz Kristal Toz veya Granül, Tatlı tat Beyaz Kristalin granül, tatlı tat
Kimlik Suda serbestçe çözünür, etanolde az çözünür, eterde çözünmez Suda serbestçe çözünür, etanolde az çözünür, eterde çözünmez
Erime noktası 119℃-123℃ 122.4℃-123℃
Test (kuru baz) %99,5-100,5 99.7
Ateşlemede kalıntı ≤0.1% 0.02
Ph 5.0-7.0 5.7
Ağır metaller, Pb ≤5ppm olarak  
Arsenik ≤0.5ppm <0.5
Nikel ≤1ppm <1
Öncülük etmek ≤0.5ppm <0.5
Sülfat ≤50ppm <50
klorür ≤50ppm <50
Mikroorganizma  
Toplam plaka sayısı ≤100cfu/g <10
koliform Olumsuz Olumsuz
Salmonella Olumsuz Olumsuz
Maya ve Küf ≤10cfu/g <10

 

Diğer sıfır kalorili doğal tatlandırıcılarla karşılaştırıldığında, alüozun en büyük avantajı, yeterince güvenli ve "şeker" gibi sakaroza yakın özellikleri ve işlevleridir, böylece diğer tatlandırıcıların zor olduğu uygulamalarda mükemmel şeker ikame etkisi elde edebilir. pişmiş yemek gibi yetkin olmak.Başlıca avantajları aşağıdaki gibidir:

1. Düşük ısıAlüozun tatlılığı sakarozun yaklaşık %70'i kadardır, ancak ısı sakarozdan çok daha düşüktür, sakarozun sadece onda biri kadardır.2015 yılında yapılan küçük bir çalışma, Allulose'un tip 2 diyabet ve obezite için faydalı olabileceğini gösterdi.Araştırmacılar, Allulose'un kan şekeri seviyelerini kontrol etmeye ve diyabetik hastalarda şeker ve obezite için ideal bir ikame olan insülin direncini iyileştirmeye yardımcı olabileceğini bildiriyor.

2. İyi tatTat açısından, alüozun tatlı tadı yumuşak ve narindir.Yüksek saflıkta sakaroza çok benzeyen saf tatlı bir tada sahiptir.Tat tomurcuklarına yönelik ilk uyarım hızı, sakarozunkinden biraz daha hızlıdır.Yemek sırasında ve sonrasında kötü bir tat yoktur.Tatlılığı sıcaklıkla değişmez ve çeşitli sıcaklıklarda saf tatlılık gösterebilir.

3. Yüksek güvenlikAlüloz, Avrupalı ​​ve Amerikalı bilim adamları tarafından eritritolün en iyi ikamesi olarak kabul edilir, çünkü tatlılıkları yakındır ve şeker alkolünden daha güvenlidir.İnsanlar çeşitli şeker alkollerinin alımına karşı belirli bir toleransa sahiptir, aksi takdirde farklı derecelerde ishali teşvik edici etkiye sahip olacaklardır, ancak alluose böyle bir duruma sahip olmayacak ve metabolizma ve kan şekeri seviyesi üzerinde hiçbir etkisi olmayacaktır.Ek olarak, alluose kimyasal sentez kullanmaz.Genel hazırlama yöntemi, enzimatik diferansiyel izomerizasyon yoluyla mısır veya şeker pancarından ekstrakte edilen fruktozdan yapılır.Ürün nispeten tektir ve doğal ürünlere aittir.

4. Ürün kalitesini iyileştirinMaillard reaksiyonu yoluyla, alluose ve yumurta albümini sadece daha iyi bir çapraz bağlantı yapısı oluşturmak ve gıda dokusunu iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda gıda işleme ve depolamada oksidasyon kaybını azaltabilen yüksek antioksidan etkiye sahip maddeler üretir.Pastadaki sükrozun kısmen alluoz ile değiştirilmesiyle, pastanın kalitesini iyileştirmek için Maillard reaksiyonu yoluyla çok sayıda antioksidan bileşen üretilebilir.Bu nedenle, pişirme uygulamasında sakarozun yerini almak için mükemmel bir seçim haline gelir.

5. Yüksek stabiliteAlüozun yapısı ve özellikleri, güçlü kimyasal ataletle son derece kararlıdır.Asidik veya alkali koşullar altında da orijinal durumunu koruyabilir.Stabilitesi sakarozdan daha yüksektir.Besin açısından zengin ve karmaşık hammadde kaynaklarına sahip gıdalarda kullanılması uygundur.

Monk Fruit Organik Alüloz Şeker İkame Değişimi 0
Monk Fruit Organik Alüloz Şeker İkame Değişimi 2
Monk Fruit Organik Alüloz Şeker İkame Değişimi 4

Eritritolün Sağlığa Faydaları

>>1.Erythritol karbonhidrat alımınızı frenlemeye yardımcı olur ve neredeyse kalori ve karbonhidrat içermez.Bu onu tatmin etmek için daha iyi bir seçenek yapar
şeker hastalığınız varsa veya düşük karbonhidratlı bir diyet yapıyorsanız, şekere kıyasla tatlı dişiniz.>>2.Erythritol kilo verme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir.Kalori alımınızı azaltarak vücut ağırlığınızı kaybetmenizi kolaylaştırır.
>>3.Erythritol ağız sağlığınıza yardımcı olabilir.Diş çürümesine veya boşluklara katkıda bulunmaz.eritritol büyümesini engeller
çürüklerle ilişkili olduğu bilinen belirli bir oral bakteri türü (Streptococcus mutans).
>>4.Eritritolün kan şekeri veya insülin seviyeleri üzerinde hiçbir etkisi yoktur, oysa diğer şeker alkolleri artışı önemli ölçüde azaltır.
tüketildiğinde kan şekeri ve insülin yanıtında.
Şartname
kalem
değer
CAS Numarası.
551-68-8
Diğer isimler
tatlandırıcılar
MF
C4H10O4
EINECS No.
C4H10O4
FEMA No.
C4H10O4
Anavatan
Çin
 
Şandong
Tip
tatlandırıcılar
Marka adı
Hui Yang
Seviye
Gıda Sınıfı. İlaç Sınıfı

Uygulama

 

Gıda uygulaması

allüloz Süt, Yoğurt, Dondurma, Peynir, Kek, Bisküvi, Hamur işleri, Sakız, Sert ürünlerde şeker ikamesi olarak gıdalarda kullanılır.
şekerler, Yumuşak şekerler, Jöle, Protein tozu, Çiğnenebilir Tabletler, Oral sıvı.

İçecek uygulaması

allüloz diyet alkolsüz içecekler, aromalı sular ve sütler, spor içecekleri, smoothie'ler, buzlu çaylar, dondurulmuş içecekler ve
soya bazlı içecekler.Gazlı içecek, Gazsız içecek, Süt içecekleri.

Günlük uygulama

allüloz Renkli Kozmetik, Deodorant, Saç Bakımı, Ağız Bakımı, Cilt Bakımı, Sabun ve Banyo Ürünlerinde kullanılmaktadır.
Paketleme ve Teslimat
Monk Fruit Organik Alüloz Şeker İkame Değişimi 6
Monk Fruit Organik Alüloz Şeker İkame Değişimi 8
Torba başına 25 kg, paletsiz 20FCL'de 24MT veya torba başına 850kg, paletli 20FCL'de 17MT
Şirket Profili
 
Monk Fruit Organik Alüloz Şeker İkame Değişimi 10
Monk Fruit Organik Alüloz Şeker İkame Değişimi 12
Monk Fruit Organik Alüloz Şeker İkame Değişimi 14
Shandong Fuyang Biyoteknoloji Co., Ltd., Çin'in Shandong Eyaletinde yer almaktadır.Ürünlerimiz ağırlıklı olarak derin mısır işleme ve biyo-fermantasyondan gelmektedir.Fabrikamızda mısır nişastası atölyesi, modifiye nişasta atölyesi, sodyum glukonat atölyesi, CHP atölyesi ve kanalizasyon arıtma atölyesi olmak üzere beş ana alanımız var.On yılı aşkın reform ve geliştirme sayesinde, yıllık 700.000 ton mısır nişastası, 100.000 ton modifiye nişasta ürünü ve 150.000 ton sodyum glukonat üretimiyle Çin pazarının %40'ını işgal ettik.2018'de toplam satışlar, ihracat değerinin %30'u olan 1,5 milyar yuan'a ulaştı, giderek daha fazla yerli ve yabancı müşteri tarafından güveniyoruz.Bilimsel ve teknolojik yenilik, sürdürülebilir kalkınmamızın kalıcı itici gücüdür.Bir eyalet yüksek standart teknoloji merkezi, bir eyalet akademisyen iş istasyonu, Shandong Eyaleti glukonik asit türevi mühendislik teknolojisi araştırma merkezi kurduk ve Çin'deki birçok ünlü üniversite ile işbirliği içinde bir biyoteknoloji araştırma üssü, Ulusal ile bir biyo-fermantasyon ortak Ar-Ge merkezi kurduk. Biyokimya Mühendisliği Teknoloji Araştırma Merkezi (Shanghai).Şu anda, 46 bilimsel araştırma personeli (2 doktor, 12 usta ve 26 profesyonel dahil) dahil olmak üzere 1.000'den fazla çalışanımız var ve 20'den fazla modifiye nişasta, organik asit ve şeker alkol serisi geliştirdik, 15 ulusal patent aldık ve İl bilimsel başarı unvanını kazandı ve teknik seviyemiz uluslararası ileri seviyeye ulaştı.Böylece, Çin'in başlıca ekipman araştırma ve geliştirme, Ulusal "863" Projesi vb. gibi bir dizi ulusal kilit proje üstlendik.ISO9001/ ISO14001/ ISO22000/ KOSHER/ HALA/ IFRC ve diğer birçok uluslararası yönetim sistemi sertifikasını geçtik.Beş yıllık planımız mısır işleme yıllık kapasitesini 1 milyon ton, 200.000 ton sodyum glukonat, 200.000 ton modifiye nişasta, 30.000 ton nişasta bazlı malzeme ve 50.000 ton mısır yağı, 5.000 ton şeker alkolü ürünlerine ulaştırmak. D-ribose ve curdlan olarak, yıllık toplam satışlar 3 milyar yuan'a ulaşıyor.Biz istikrarlı bir şekilde hareket eden Çinli bir üreticiyiz ve yalnızca ürün kalitesine güvenmiyoruz, aynı zamanda daha geniş bir uluslararası pazarla yüzleşme yeteneğine de sahibiz.Lütfen resmi web sitemizdeki ve diğer şirket ana sayfalarındaki (Twitter/Fackbook/ Alibaba, vb.) en son haberlerimize göz atın; sorgunuzu ve ziyaretinizi her zaman memnuniyetle karşılayacağız.
SSS
1. biz kimiz?
Merkezimiz Shandong, Çin'de, 2009'dan başlayarak Güney Asya'ya (%30,00), Güneydoğu Asya'ya (%25,00), Güney Amerika'ya (%20,00), Kuzey Amerika'ya (%15,00), Okyanusya'ya (%5,00), Doğu Asya'ya satış (%5.00).Ofisimizde toplam 1000'den fazla kişi var.

2. kaliteyi nasıl garanti edebiliriz?
Seri üretimden önce daima bir üretim öncesi numune;
Sevkiyat öncesi her zaman son Muayene;

3. Bizden ne satın alabilirsiniz?
Sodyum Glukonat, Mısır Nişastası, Modifiye Nişasta, Katyonik Nişasta, Oksitlenmiş Nişasta

4. Neden diğer tedarikçilerden değil de bizden satın almalısınız?
Çin'deki en büyük sodyum glukonat ve mısır nişastası üreticisiyiz ve Çin pazarının %40'ına ulaştık;il biyokimya laboratuvarlarının en yüksek standartlarını oluşturduk;birkaç büyük ulusal kilit proje üstlendik.

5. Hangi hizmetleri sağlayabiliriz?
Kabul Edilen Teslimat Koşulları: FOB,CFR,CIF;
Kabul Edilen Ödeme Para Birimi: USD,EUR,CNY;
Kabul Edilen Ödeme Tipi: T/T,L/C,D/PD/A,Nakit;
Konuşulan Dil: İngilizce, Çince
 

İletişim bilgileri
SHANDONG FUYANG BIOTECHNOLOGY CO.,LTD

İlgili kişi: admine

Tel: +8613818067242

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)