Ana sayfa ÜrünlerDoğal Eritritol Tatlandırıcı

Sağlık Faydaları Olan Organik Doğal Tatlandırıcı Düşük Glisemik İndeks Saf Keşiş Meyve Özü

Sağlık Faydaları Olan Organik Doğal Tatlandırıcı Düşük Glisemik İndeks Saf Keşiş Meyve Özü

Sağlık Faydaları Olan Organik Doğal Tatlandırıcı Düşük Glisemik İndeks Saf Keşiş Meyve Özü
Sağlık Faydaları Olan Organik Doğal Tatlandırıcı Düşük Glisemik İndeks Saf Keşiş Meyve Özü Sağlık Faydaları Olan Organik Doğal Tatlandırıcı Düşük Glisemik İndeks Saf Keşiş Meyve Özü Sağlık Faydaları Olan Organik Doğal Tatlandırıcı Düşük Glisemik İndeks Saf Keşiş Meyve Özü Sağlık Faydaları Olan Organik Doğal Tatlandırıcı Düşük Glisemik İndeks Saf Keşiş Meyve Özü Sağlık Faydaları Olan Organik Doğal Tatlandırıcı Düşük Glisemik İndeks Saf Keşiş Meyve Özü

Büyük resim :  Sağlık Faydaları Olan Organik Doğal Tatlandırıcı Düşük Glisemik İndeks Saf Keşiş Meyve Özü

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shandong, Çin
Marka adı: Fuyang Biotechnology
Ödeme & teslimat koşulları:
Fiyat: $3.80 - $4.00/Kilograms
Ambalaj bilgileri: Torba başına 25 kg, paletsiz 20FCL'de 20MT veya torba başına 850kg, paletli 20FCL'de 17MT
Yetenek temini: Ayda 20000 Metrik Ton/Metrik Ton

Sağlık Faydaları Olan Organik Doğal Tatlandırıcı Düşük Glisemik İndeks Saf Keşiş Meyve Özü

Açıklama
CAS NUMARASI.: 149-32-6 Diğer isimler: tatlandırıcı
MF: C4H10O4 Einecs hayır.: C4H10O4
FEMA No.: C4H10O4 Tip: Asitlik Düzenleyiciler, Antioksidanlar, Sakız Bazları, Emülgatörler, Enzim Müstahzarları, Tatlandırı
Seviye: Gıda Sınıfı. İlaç Sınıfı Liman: Qingdao
Vurgulamak:

sağlık yararları ile doğal tatlandırıcı

,

doğal tatlandırıcı düşük glisemik indeks

,

saf keşiş meyve tatlandırıcı

Fabrika Kaynağı En İyi Fiyat Organik Düşük Kalorili Eritritol

1. eritritol fırınlanmış ürünler, her türlü hamur işleri, süt ürünleri, çikolata, şekerleme, sofra şekeri, sakız, alkolsüz içecekler, dondurma ve diğer gıdalarda yaygın olarak kullanılabilir, sadece gıda rengini, lezzetini korumak için daha iyi değil, aynı zamanda etkili bir şekilde gıda bozulmalarını önlemek.

 

 

2. eritritolglikol, enzimler tarafından parçalanması kolay olmadığı için şeker hastaları için çok uygundur, bu nedenle glisemik metabolizma ve glikoz değişikliklerinde yer almaz.Obezite, hipertansiyon ve kardiyovasküler hastaları için çok uygun olan düşük kalorili sağlıklı gıdaların yerine kullanılabilir.

 

 

3. eritritol tüketimden sonra kolonda fermente edilmez, bu nedenle gastrointestinal sıkıntıyı önleyebilen ve insan bağışıklığını artırabilen bifidobacterium üzerinde belirgin katma değerli etkiye sahiptir.

 

 

4. eritritol, şeker alkolünün çürüme direnci işlevi çok açıktır, eritritol nedeniyle ağız diş minesinin streptococcus mutans korozyonuna bağlı çürüklerin ana nedenidir, şeker alkolü patojen tarafından kullanılamaz ve bu nedenle şekerden ve özelden yapılır. Çocukların ağız sağlığını korumak için dişleri temizlemenin çok olumlu bir rolü vardır.

Kalem Şartname Sonuç
Görünüm Beyaz kristal toz veya granül Beyaz kristal granül
Deney(kuru bazda),% 99.5-100,5 99,95
PH değeri 5-7 6.52
Kurutma kaybı,% ≤0.2 0.10
Kül,% ≤0.1 0.01
Erime aralığı, ℃ 119-123 119.8-122.5
Kurşun (Pb), mg/kg ≤0.5 <0.085
olarak, mg/kg ≤0.3 0.041
Şekeri azaltmak,% ≤0.3 <0.3
Ribitol ve gliserol,% ≤0.1 <0.01
Bakteri içeriği, cfu/g ≤300 <10
Maya ve Küfler cfu/g ≤100 <10
Koliform MPN/100g ≤30 Olumsuz
patojenler Olumsuz Olumsuz

Uygulama:

Eritritol glikol, enzimler tarafından parçalanması kolay olmadığı için şeker hastaları için çok uygundur, bu nedenle glisemik metabolizma ve glikoz değişikliklerinde yer almaz.Obezite, hipertansiyon ve kardiyovasküler Eritritol hastaları için çok uygun olan düşük kalorili sağlık gıdalarının yerine kullanılabilir, şeker alkolünün çürüme direnci işlevi çok açıktır, korozyon nedeniyle oluşan çürüklerin ana nedenidir. streptococcus mutans ağız dişlerinin minesi, eritritol nedeniyle, şeker alkolü patojen tarafından kullanılamaz ve bu nedenle şekerden yapılmış ve çocukların ağız sağlığını korumak için özel temizlik dişleri çok olumlu bir role sahiptir.

 

Eritritol Tozu, gıda katkı maddesi olarak kullanılan şeker alkolüdür (veya poliol).Bazı meyvelerde ve fermente gıdalarda bulunur.Endüstriyel üretimde glikozdan Moniliella pollinis tarafından fermente edilerek üretilir.

 

Sofra şekeri kadar tatlı %60-70 avantajı ile neredeyse kalorisizdir, kan şekerini etkilemez, diş çürümesine neden olmaz, vücut tarafından kısmen emilir, idrar ve dışkıyla atılır.Eşsiz sindirim yolu nedeniyle diğer şeker alkollerine göre mide yan etkilerine neden olma olasılığı daha düşüktür.

 

Sağlık Faydaları Olan Organik Doğal Tatlandırıcı Düşük Glisemik İndeks Saf Keşiş Meyve Özü 0

Sağlık Faydaları Olan Organik Doğal Tatlandırıcı Düşük Glisemik İndeks Saf Keşiş Meyve Özü 3

Eritritolün Sağlığa Faydaları

>>1.Erythritol karbonhidrat alımınızı frenlemeye yardımcı olur ve neredeyse kalori ve karbonhidrat içermez.Bu onu tatmin etmek için daha iyi bir seçenek yapar
şeker hastalığınız varsa veya düşük karbonhidratlı bir diyet yapıyorsanız, şekere kıyasla tatlı dişiniz.>>2.Erythritol kilo verme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir.Kalori alımınızı azaltarak vücut ağırlığınızı kaybetmenizi kolaylaştırır.
>>3.Erythritol ağız sağlığınıza yardımcı olabilir.Diş çürümesine veya boşluklara katkıda bulunmaz.eritritol büyümesini engeller
çürüklerle ilişkili olduğu bilinen belirli bir oral bakteri türü (Streptococcus mutans).
>>4.Eritritolün kan şekeri veya insülin seviyeleri üzerinde hiçbir etkisi yoktur, oysa diğer şeker alkolleri artışı önemli ölçüde azaltır.
tüketildiğinde kan şekeri ve insülin yanıtında.
Şartname
kalem
değer
CAS Numarası.
149-32-6
Diğer isimler
tatlandırıcılar
MF
C4H10O4
EINECS No.
C4H10O4
FEMA No.
C4H10O4
Anavatan
Çin
 
Şandong
Tip
tatlandırıcılar
Marka adı
Hui Yang
Seviye
Gıda Sınıfı. İlaç Sınıfı

Uygulama

Tarım uygulaması
Eritritol, hayvan yemi/kanatlı yemlerinde kullanılabilir.

Gıda uygulaması

Eritritol Süt, Yoğurt, Dondurma, Peynir, Kek, Bisküvi, Hamur işleri, Sakız, Sert ürünlerde şeker yerine kullanılır.
şekerler, Yumuşak şekerler, Jöle, Protein tozu, Çiğnenebilir Tabletler, Oral sıvı.

İçecek uygulaması

Eritritol diyet alkolsüz içecekler, aromalı sular ve sütler, spor içecekleri, smoothie'ler, buzlu çaylar, dondurulmuş içecekler ve
soya bazlı içecekler.Gazlı içecek, Gazsız içecek, Süt içecekleri.

Günlük uygulama

Eritritol Renkli Kozmetik, Deodorant, Saç Bakımı, Ağız Bakımı, Cilt Bakımı, Sabun ve Banyo Ürünlerinde kullanılmaktadır.
Paketleme ve Teslimat
Sağlık Faydaları Olan Organik Doğal Tatlandırıcı Düşük Glisemik İndeks Saf Keşiş Meyve Özü 5
Sağlık Faydaları Olan Organik Doğal Tatlandırıcı Düşük Glisemik İndeks Saf Keşiş Meyve Özü 7
Torba başına 25 kg, paletsiz 20FCL'de 24MT veya torba başına 850kg, paletli 20FCL'de 17MT
Şirket Profili
 
Sağlık Faydaları Olan Organik Doğal Tatlandırıcı Düşük Glisemik İndeks Saf Keşiş Meyve Özü 9
Sağlık Faydaları Olan Organik Doğal Tatlandırıcı Düşük Glisemik İndeks Saf Keşiş Meyve Özü 11
Sağlık Faydaları Olan Organik Doğal Tatlandırıcı Düşük Glisemik İndeks Saf Keşiş Meyve Özü 13
Shandong Fuyang Biyoteknoloji Co., Ltd., Çin'in Shandong Eyaletinde yer almaktadır.Ürünlerimiz ağırlıklı olarak derin mısır işleme ve biyo-fermantasyondan gelmektedir.Fabrikamızda mısır nişastası atölyesi, modifiye nişasta atölyesi, sodyum glukonat atölyesi, CHP atölyesi ve kanalizasyon arıtma atölyesi olmak üzere beş ana alanımız var.On yılı aşkın reform ve geliştirme sayesinde, yıllık 700.000 ton mısır nişastası, 100.000 ton modifiye nişasta ürünü ve 150.000 ton sodyum glukonat üretimiyle Çin pazarının %40'ını işgal ettik.2018'de toplam satışlar, ihracat değerinin %30'u olan 1,5 milyar yuan'a ulaştı, giderek daha fazla yerli ve yabancı müşteri tarafından güveniyoruz.Bilimsel ve teknolojik yenilik, sürdürülebilir kalkınmamızın kalıcı itici gücüdür.Bir eyalet yüksek standart teknoloji merkezi, bir eyalet akademisyen iş istasyonu, Shandong Eyaleti glukonik asit türevi mühendislik teknolojisi araştırma merkezi kurduk ve Çin'deki birçok ünlü üniversite ile işbirliği içinde bir biyoteknoloji araştırma üssü, Ulusal ile bir biyo-fermantasyon ortak Ar-Ge merkezi kurduk. Biyokimya Mühendisliği Teknoloji Araştırma Merkezi (Shanghai).Şu anda, 46 bilimsel araştırma personeli (2 doktor, 12 usta ve 26 profesyonel dahil) dahil olmak üzere 1.000'den fazla çalışanımız var ve 20'den fazla modifiye nişasta, organik asit ve şeker alkol serisi geliştirdik, 15 ulusal patent aldık ve İl bilimsel başarı unvanını kazandı ve teknik seviyemiz uluslararası ileri seviyeye ulaştı.Böylece, Çin'in başlıca ekipman araştırma ve geliştirme, Ulusal "863" Projesi vb. gibi bir dizi ulusal kilit proje üstlendik.ISO9001/ ISO14001/ ISO22000/ KOSHER/ HALA/ IFRC ve diğer birçok uluslararası yönetim sistemi sertifikasını geçtik.Beş yıllık planımız mısır işleme yıllık kapasitesini 1 milyon ton, 200.000 ton sodyum glukonat, 200.000 ton modifiye nişasta, 30.000 ton nişasta bazlı malzeme ve 50.000 ton mısır yağı, 5.000 ton şeker alkolü ürünlerine ulaştırmak. D-ribose ve curdlan olarak, yıllık toplam satışlar 3 milyar yuan'a ulaşıyor.Biz istikrarlı bir şekilde hareket eden Çinli bir üreticiyiz ve yalnızca ürün kalitesine güvenmiyoruz, aynı zamanda daha geniş bir uluslararası pazarla yüzleşme yeteneğine de sahibiz.Lütfen resmi web sitemizdeki ve diğer şirket ana sayfalarındaki (Twitter/Fackbook/ Alibaba, vb.) en son haberlerimize göz atın; sorgunuzu ve ziyaretinizi her zaman memnuniyetle karşılayacağız.
SSS
1. biz kimiz?
Merkezimiz Shandong, Çin'de, 2009'dan başlayarak Güney Asya'ya (%30,00), Güneydoğu Asya'ya (%25,00), Güney Amerika'ya (%20,00), Kuzey Amerika'ya (%15,00), Okyanusya'ya (%5,00), Doğu Asya'ya satış (%5.00).Ofisimizde toplam 1000'den fazla kişi var.

2. kaliteyi nasıl garanti edebiliriz?
Seri üretimden önce daima bir üretim öncesi numune;
Sevkiyat öncesi her zaman son Muayene;

3. Bizden ne satın alabilirsiniz?
Sodyum Glukonat, Mısır Nişastası, Modifiye Nişasta, Katyonik Nişasta, Oksitlenmiş Nişasta

4. Neden diğer tedarikçilerden değil de bizden satın almalısınız?
Çin'deki en büyük sodyum glukonat ve mısır nişastası üreticisiyiz ve Çin pazarının %40'ına ulaştık;il biyokimya laboratuvarlarının en yüksek standartlarını oluşturduk;birkaç büyük ulusal kilit proje üstlendik.

5. Hangi hizmetleri sağlayabiliriz?
Kabul Edilen Teslimat Koşulları: FOB,CFR,CIF;
Kabul Edilen Ödeme Para Birimi: USD,EUR,CNY;
Kabul Edilen Ödeme Tipi: T/T,L/C,D/PD/A,Nakit;
Konuşulan Dil: İngilizce, Çince
 
 
 
 

İletişim bilgileri
SHANDONG FUYANG BIOTECHNOLOGY CO.,LTD

İlgili kişi: admine

Tel: +8613818067242

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)