Ana sayfa ÜrünlerOrganik Trehaloz

Fuyang Biyoteknoloji Organik Trehaloz Tozu CAS 99-20-7

Sertifika
Çin SHANDONG FUYANG BIOTECHNOLOGY CO.,LTD Sertifikalar
Çin SHANDONG FUYANG BIOTECHNOLOGY CO.,LTD Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Fuyang Biyoteknoloji Organik Trehaloz Tozu CAS 99-20-7

Fuyang Biyoteknoloji Organik Trehaloz Tozu CAS 99-20-7
Fuyang Biotechnology Organic Trehalose Powder CAS 99-20-7
Fuyang Biyoteknoloji Organik Trehaloz Tozu CAS 99-20-7 Fuyang Biyoteknoloji Organik Trehaloz Tozu CAS 99-20-7 Fuyang Biyoteknoloji Organik Trehaloz Tozu CAS 99-20-7 Fuyang Biyoteknoloji Organik Trehaloz Tozu CAS 99-20-7

Büyük resim :  Fuyang Biyoteknoloji Organik Trehaloz Tozu CAS 99-20-7

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shandong, Çin
Marka adı: Fuyang Biotechnology
Ödeme & teslimat koşulları:
Fiyat: $999.00 - $1,400.00/Metric Tons
Ambalaj bilgileri: Torba başına 25 kg, paletsiz 20FCL'de 20MT veya torba başına 850kg, paletli 20FCL'de 17MT
Yetenek temini: Ayda 10000 Metrik Ton/Metrik Ton

Fuyang Biyoteknoloji Organik Trehaloz Tozu CAS 99-20-7

Açıklama
CAS NUMARASI.: 99-20-7 Diğer isimler: mikoz
MF: C12H22O11 Einecs hayır.: C12H22O11
FEMA No.: C12H22O11 Tip: Antioksidanlar, Enzim Müstahzarları, Tatlandırıcı Ajanlar, Koruyucular, Stabilizatörler, Tatlandırıc
Seviye: Gıda Sınıfı. İlaç Sınıfı Liman: Qingdao
Vurgulamak:

Biyoteknoloji Organik Trehaloz

,

Organik Trehaloz tozu CAS 99-20-7

,

CAS 99 20 7

CAS 99-20-7 trehaloz tozu sıcak satış trehaloz fiyatı fabrika fiyatı
 

Gıda endüstrisinde uygulama:

A. Nişasta yaşlanmasını önleyin

Oda sıcaklığında veya düşük sıcaklıkta yerleştirilmiş nişastalı gıdaların kullanımı, nişastanın yaşlanmasından ve sert, gevşek, beyaz bulanıklık ve diğer fenomenlerden kaynaklanacak, bu da kalitenin, özellikle donmuş gıdaların düşmesine neden olacak, nişasta yaşlanma fenomeni daha önemlidir. .Geçmişte nişastanın yaşlanmasını önlemek için şeker eklemek, enzim hazırlama, emülgatör ve diğer yöntemler kullanılırdı, ancak bu yöntemler mükemmel değil, genel olarak şeker eklemek daha etkilidir.%12 nişasta solüsyonu %2 şeker ile eşit miktarda karıştırıldığında jelatinleştirilmiş solüsyon 4' de saklanmış ve nişastanın yaşlanma hızı 12 saat muhafaza öncesi ve sonrası bulanıklık oranı olarak alınmıştır.Sükroz, maltoz ve trehalozun nişasta yaşlanmasını önleme etkisi karşılaştırıldığında, trehaloz ilavesinin etkisinin diğer şekerlerden çok daha fazla olduğu bulundu.Bu nedenle, trehaloz kullanımı nişastanın yaşlanmasını engelleyebilir, kaliteyi artırabilir, dondurulmuş gıdaların dolaşımı için kullanılması, trehaloz gelecekte yaygın olarak kullanılabilir.

B. Protein denatürasyonunu önleyinYumurta proteinini protein olarak alın içine %5 şeker ekleyin ve -20 derecede dondurun?5d için, proteinin denatürasyon hızı olarak dondurmadan önce ve çözüldükten sonra bulanıklık oranını alın, sakaroz, maltoz ve trehalozun anti-protein denatürasyon etkisini karşılaştırın, trehalozun en iyi anti-protein denatürasyon etkisine sahip olduğu da bulunabilir.Ayrıca süt kazeini uzun süre ısıtılır, proteinin denatürasyonu ile pıhtılaşır ve böylece çöker.Örneğin, sütlü kahvenin Chemicalbook kahvesi 55'te saklanacak şekilde ayarlandığında?4 hafta boyunca, rafine rafine şekerli sütlü kahvede süt kazein agregasyonu açıkça görüldü, ancak rafine rafine şekerin dörtte biri trehaloz ile değiştirildiğinde, süt kazeini çok stabildi ve neredeyse hiç protein agregasyonu görülmedi.Yukarıdan trehalozun protein denatürasyonunu önleme veya onu stabil hale getirme etkisi olduğu görülebilir.Gelecekte trehaloz, protein içeren gıdalarda ve çeşitli enzim preparatlarında, tıbbi ilaçlarda ve diğer alanlarda tamamen kullanılabilir.

C. Tat ve kokunun düzeltilmesiTrehalozun üçüncü işlevi, tat ve kokuyu düzeltmek gibi özel bir etkiye sahip olmasıdır.Az tuzlu soya sosuna yaklaşık %2 trehaloz eklendiğinde, tat hemen artar ve tat, güçlü soya sosuyla eşleştirilebilir.Ancak trehalozun bu konudaki rolünün çoğu, hoş olmayan kokuları ve tatları maskelemek veya aşağı yönde hareket ettirmektir.Örneğin greyfurt ve aloe veranın acı tadı, soya sütü ve yumurtanın çiğ kokusu, ısı kokusu, bayat pirinç vb.Bu gıdalarda az miktarda trehaloz ilavesi ile acı veya kokusu büyük ölçüde iyileştirilebilir.Kalitesi ince tadı veya kokusundan etkilenebilecek bu tür birçok yiyecek vardır.Bu nedenle trehaloz gelecekte bu açıdan büyük bir kullanım değerine sahip olacaktır.D. Gıda dokusunu taze tutunSebzelerin, meyvelerin, tahılların enzimatik veya enzimatik olmayan faktörlerden dolayı depolanması, esmerleşmeye, yumuşamaya, dolayısıyla tazeliğe neden olur.Bu amaçla, genellikle ön ısıtma işlemi veya kimyasal maddeler ve diğer karşı önlemleri kullanın.Örneğin, elmaların Chemicalbook tarafından esmerleşmesini önlemek için, genellikle tuzlu suya batırılırlar, ancak bazen tuzlu hissedebilirler veya tat, tatmin edici sonuçlar elde etmek zor olan dokuların yumuşamasından etkilenebilir.Bu durumda elmaları %5'lik bir trehaloz çözeltisine batırırsanız, sadece esmerleşmeyi önlemekle kalmaz, dokular da iyi hisseder.Trehaloz sadece elma için değil, salatalık, turp ve diğer taze meyve ve sebzeler için değil, lahana, salatalık tuzlu ürünler vb. taze kullanım da oynar.Ayrıca toplanan gülleri taze tutma ve ömrünü uzatma işlevi de vardır.E. çürük olmayanTrehalozun diş çürüklerinde kullanılmadığı kanıtlanmıştır.Tartarın pH'ı, trehaloz çikolatayı yedikten sonraki 30 dakika içinde gözlemlendiğinde, pH'ın 5.7'nin altına düşmediği bulundu.Trehaloz bir şeker alkolü değil, bir şeker olmasına rağmen, şekersiz gıdalar için kaynak malzeme olarak kullanılamaz, ancak yukarıda bahsedilen çürük olmayan özellikler şeker alkolleri ile aynı öneme sahiptir.İleride hobi amaçlı yiyecek ve içeceklerde çürüksüz şeker tatlandırıcı olarak kullanılabilir.

 

Moleküler biyolojideki uygulamalarTrehalozun kurutulmuş biyolojik ürünler üzerindeki koruyucu etkisi onu biyokimyasal ürünler alanında oldukça faydalı kılmaktadır.Oda sıcaklığında depolama ve kullanım için daha fazla ürün geliştirilebilirse, biyokimyasal ürünlerin maliyeti büyük ölçüde azaltılabilir.Trehaloz teknolojisi, en kararsız kısıtlama enzimlerine uygulanarak, aktivite kaybı olmaksızın önemli bir süre boyunca oda sıcaklığında saklanmalarına izin verir ve ayrıca otomatik kuru havuz veya kuru PRC gibi yeni biyokimyasal araçların ortaya çıkmasına neden olabilir. reaksiyon kitleri.

 

Kozmetik açısından:Şimdi, kozmetikte kullanılan esas olarak trehaloz türevleridir, Japonya'da trehaloz, kendi neminden dolayı Sağlık Bakanlığı tarafından kozmetik hammaddelerinin yeni bir özelliği olarak onaylanmıştır.Örneğin, kuru cildi önlemek için Chemicalbook ile yüz temizleyici gibi cilt kozmetiklerinde kullanılabilir;Dudak kremi, oral ferahlatıcı ajan, oral aromatik ajan ve tatlandırıcının diğer bileşenleri, tat iyileştirici, kalite geliştirici olarak kullanılabilir.Ek olarak susuz trehaloz, örneğin cilt kremlerindeki fosfolipidler ve enzimler için bir dehidrasyon maddesi olarak kullanılabilir.

Kalem standartlar
Görünüm Beyazdan kirli beyaza toz
tahlil ≥98%
Kurutma kaybı ≤1.5%
Ateşlemede kalıntı ≤0.05%
PH 5.0-6.7
Arsenik ≤0.5mg/kg
Öncülük etmek ≤0.5mg/kg
Renk ≤0.1
Çözeltinin bulanıklığı ≤0.05
geçerli sayımlar ≤300cfu/g
Mayalar ve küfler ≤100cfu/g
Patojenik Olumsuz
koliform organizmalar ≤30mpn/100g

 

 
 
Fuyang Biyoteknoloji Organik Trehaloz Tozu CAS 99-20-7 0

Tatlandırıcı ajan D-TREHALOSE TREHALOSE CAS 99-20-7

Tanıtım:
Mikoz veya tremaloz olarak da bilinen trehaloz, arasında bir α,α-1,1-glukozit bağı tarafından oluşturulan doğal bir alfa-bağlı disakkarittir.
iki α-glukoz birimi. 1832'de HAL Wiggers, bir çavdar ergotunda trehalozu keşfetti ve 1859'da Marcellin Berthelot onu izole etti.
kurtlar tarafından yapılan bir madde olan trehala manna'dan geldi ve ona trehaloz adını verdi.
Bakteriler, mantarlar, bitkiler ve omurgasız hayvanlar tarafından sentezlenebilir.Anhidrobiyozda rol oynar - yetenek
Bitkilerin ve hayvanların uzun süreli kuruma dönemlerine dayanabilmesi için.
Yüksek su tutma özelliğine sahiptir ve gıda ve kozmetikte kullanılır.Şekerin bir jel fazlı ascell oluşturduğu düşünülmektedir.
iç hücre organellerinin bozulmasını önleyen dehidrat, onları yerinde etkin bir şekilde parçalayarak.o zaman rehidrasyon
normal hücresel aktivitenin normal olarak takip edecek büyük, ölümcül hasar olmadan devam etmesine izin verir.
dehidrasyon/rehidrasyon döngüsü.
Trehaloz, bir antioksidan olma avantajına sahiptir.Eskiden trehalozun çıkarılması zor ve maliyetli bir işlemdi,
Trehaloz şu anda geniş bir uygulama yelpazesi için kullanılmaktadır.

Uygulama:
1. Kozmetikte, Yarı Otomatik PET Şişe Şişirme Makinesi Şişe Yapma Makinesi Şişe Kalıplama MakinesiPET Şişe Yapma Makinesi
her şekilde PET plastik kap ve şişe üretimi için uygundur.
2. Tıpta, kan ürünlerinin stabilizatörü olarak plazma proteinlerine alternatif trehaloz başarıyla uygulanmaktadır,
aşılar, hücreler, dokular ve diğer biyolojik olarak aktif maddeler.Sadece normal sıcaklık koşullarında depolamayı kurutmakla kalmaz,
ve daha da önemlisi, hepatit B, AIDS ve diğer ölümcül hastalıkların kanından kaynaklanan kirliliğin yayılmasını önleyebilir,
Dünya Sağlık Örgütü'ne büyük önem veriyor.
3. Gıdalarda, gıda katkı maddeleri ve tatlandırıcılar olarak trehaloz, % 22'nin üzerindeki konsantrasyonlarda sakarozun tatlılığının yaklaşık % 45'ine sahiptir.
tatlılığı azaltın, tatlıyı optimize edin ve tadı iyileştirin.

Şartname:
ÖğeStandartGörünümBeyaz Kristal TozSaflık (Trehaloz)≥%98 Kurutma kaybı≤%1,5 Ateşleme kalıntısı≤%0,05PH5,0-6.7Arsenik
≤0.5mg/kgKurşun≤0.5mg/kgRenk≤0.1Çözelti bulanıklığı≤0.05Canlı sayımlar≤300cfu/gMayalar ve küfler≤100cfu/gPatojenikNegatif
Koliform organizmalar≤30mpn/100gÜrün Resimleri:
Fuyang Biyoteknoloji Organik Trehaloz Tozu CAS 99-20-7 2
Şartname
kalem
değer
CAS Numarası.
99-20-7
Diğer isimler
mikoz
MF
C12H22O11
EINECS No.
C12H22O11
FEMA No.
C12H22O11
Anavatan
Çin
 
Şandong
Tip
tatlandırıcılar
Marka adı
Hui Yang
Seviye
Gıda Sınıfı. İlaç Sınıfı
Paketleme ve Teslimat
Fuyang Biyoteknoloji Organik Trehaloz Tozu CAS 99-20-7 4
Fuyang Biyoteknoloji Organik Trehaloz Tozu CAS 99-20-7 6
Torba başına 25 kg, paletsiz 20FCL'de 20MT veya torba başına 850kg, paletli 20FCL'de 17MT
Şirket Profili

Shandong Fuyang Biyoteknoloji Co., Ltd., Çin'in Shandong Eyaletinde yer almaktadır.Ürünlerimiz ağırlıklı olarak derin mısır işleme ve biyo-fermantasyondan gelmektedir.Fabrikamızda mısır nişastası atölyesi, modifiye nişasta atölyesi, sodyum glukonat atölyesi, CHP atölyesi ve kanalizasyon arıtma atölyesi olmak üzere beş ana alanımız var.On yılı aşkın reform ve geliştirme sayesinde, yıllık 700.000 ton mısır nişastası, 100.000 ton modifiye nişasta ürünü ve 150.000 ton sodyum glukonat üretimiyle Çin pazarının %40'ını işgal ettik.2018'de toplam satışlar, ihracat değerinin %30'u olan 1,5 milyar yuan'a ulaştı, giderek daha fazla yerli ve yabancı müşteri tarafından güveniyoruz.Bilimsel ve teknolojik yenilik, sürdürülebilir kalkınmamızın kalıcı itici gücüdür.Bir eyalet yüksek standart teknoloji merkezi, bir eyalet akademisyen iş istasyonu, Shandong Eyaleti glukonik asit türevi mühendislik teknolojisi araştırma merkezi kurduk ve Çin'deki birçok ünlü üniversite ile işbirliği içinde bir biyoteknoloji araştırma üssü, Ulusal ile bir biyo-fermantasyon ortak Ar-Ge merkezi kurduk. Biyokimya Mühendisliği Teknoloji Araştırma Merkezi (Shanghai).Şu anda, 46 bilimsel araştırma personeli (2 doktor, 12 usta ve 26 profesyonel dahil) dahil olmak üzere 1.000'den fazla çalışanımız var ve 20'den fazla modifiye nişasta, organik asit ve şeker alkol serisi geliştirdik, 15 ulusal patent aldık ve İl bilimsel başarı unvanını kazandı ve teknik seviyemiz uluslararası ileri seviyeye ulaştı.Böylece, Çin'in başlıca ekipman araştırma ve geliştirme, Ulusal "863" Projesi vb. gibi bir dizi ulusal kilit proje üstlendik.ISO9001/ ISO14001/ ISO22000/ KOSHER/ HALA/ IFRC ve diğer birçok uluslararası yönetim sistemi sertifikasını geçtik.Beş yıllık planımız mısır işleme yıllık kapasitesini 1 milyon ton, 200.000 ton sodyum glukonat, 200.000 ton modifiye nişasta, 30.000 ton nişasta bazlı malzeme ve 50.000 ton mısır yağı, 5.000 ton şeker alkolü ürünlerine ulaştırmak. D-ribose ve curdlan olarak, yıllık toplam satışlar 3 milyar yuan'a ulaşıyor.Biz istikrarlı bir şekilde hareket eden Çinli bir üreticiyiz ve yalnızca ürün kalitesine güvenmiyoruz, aynı zamanda daha geniş bir uluslararası pazarla yüzleşme yeteneğine de sahibiz.Lütfen resmi web sitemizdeki ve diğer şirket ana sayfalarındaki (Twitter/Fackbook/ Alibaba, vb.) en son haberlerimize göz atın; sorgunuzu ve ziyaretinizi her zaman memnuniyetle karşılayacağız.
SSS
1. biz kimiz?
Merkezimiz Shandong, Çin'de, 2009'dan başlayarak Güney Asya'ya (%30,00), Güneydoğu Asya'ya (%25,00), Güney Amerika'ya (%20,00), Kuzey Amerika'ya (%15,00), Okyanusya'ya (%5,00), Doğu Asya'ya satış (%5.00).Ofisimizde toplam 1000'den fazla kişi var.

2. kaliteyi nasıl garanti edebiliriz?
Seri üretimden önce daima bir üretim öncesi numune;
Sevkiyat öncesi her zaman son Muayene;

3. Bizden ne satın alabilirsiniz?
Sodyum Glukonat, Mısır Nişastası, Modifiye Nişasta, Katyonik Nişasta, Oksitlenmiş Nişasta

4. Neden diğer tedarikçilerden değil de bizden satın almalısınız?
Çin'deki en büyük sodyum glukonat ve mısır nişastası üreticisiyiz ve Çin pazarının %40'ına ulaştık;il biyokimya laboratuvarlarının en yüksek standartlarını oluşturduk;birkaç büyük ulusal kilit proje üstlendik.

5. Hangi hizmetleri sağlayabiliriz?
Kabul Edilen Teslimat Koşulları: FOB,CFR,CIF;
Kabul Edilen Ödeme Para Birimi: USD,EUR,CNY;
Kabul Edilen Ödeme Tipi: T/T,L/C,D/PD/A,Nakit;
Konuşulan Dil: İngilizce, Çince

İletişim bilgileri
SHANDONG FUYANG BIOTECHNOLOGY CO.,LTD

İlgili kişi: admine

Tel: +8613818067242

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)