Ana sayfa ÜrünlerTrehaloz Gıda Katkı Maddesi

99 Yüksek Saflıkta D-(+)-Trehaloz Susuz Sigma Doğal Mikoz Fukoz Tozu

Sertifika
Çin SHANDONG FUYANG BIOTECHNOLOGY CO.,LTD Sertifikalar
Çin SHANDONG FUYANG BIOTECHNOLOGY CO.,LTD Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

99 Yüksek Saflıkta D-(+)-Trehaloz Susuz Sigma Doğal Mikoz Fukoz Tozu

99 Yüksek Saflıkta D-(+)-Trehaloz Susuz Sigma Doğal Mikoz Fukoz Tozu
99 Yüksek Saflıkta D-(+)-Trehaloz Susuz Sigma Doğal Mikoz Fukoz Tozu 99 Yüksek Saflıkta D-(+)-Trehaloz Susuz Sigma Doğal Mikoz Fukoz Tozu 99 Yüksek Saflıkta D-(+)-Trehaloz Susuz Sigma Doğal Mikoz Fukoz Tozu 99 Yüksek Saflıkta D-(+)-Trehaloz Susuz Sigma Doğal Mikoz Fukoz Tozu 99 Yüksek Saflıkta D-(+)-Trehaloz Susuz Sigma Doğal Mikoz Fukoz Tozu 99 Yüksek Saflıkta D-(+)-Trehaloz Susuz Sigma Doğal Mikoz Fukoz Tozu

Büyük resim :  99 Yüksek Saflıkta D-(+)-Trehaloz Susuz Sigma Doğal Mikoz Fukoz Tozu

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Fuyang Biotechnology
Sertifika: ISO22000,NON-GMO,ISO9001
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 ton
Fiyat: Face-to-face negotiation
Ambalaj bilgileri: 25kg/Çanta, 20kg/Çanta
Teslim süresi: 10 gün
Ödeme koşulları: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ayda 100 Ton/Ton

99 Yüksek Saflıkta D-(+)-Trehaloz Susuz Sigma Doğal Mikoz Fukoz Tozu

Açıklama
Tip: Tatlandırıcı Ajanlar CAS NUMARASI: 2438-80-4
Görünüm: beyaz kristal toz Raf ömrü: 2 yıl
Seviye: Gıda Sınıfı. İlaç Sınıfı Uygulama: Gıda Katkı Maddesi
Vurgulamak:

d trehaloz sigma

,

trehaloz doğal

,

d-trehaloz

Trehaloz gıda sınıfı organik trehaloz fiyatı

Tanıtım:
Mikoz veya tremaloz olarak da bilinen trehaloz, iki α-glukoz birimi arasındaki bir α,α-1,1-glukozit bağı tarafından oluşturulan doğal bir alfa-bağlı disakkarittir. 1832'de HAL Wiggers, bir çavdar ergotunda trehalozu keşfetti ve 1859'da Marcellin Berthelot, onu yabani otlar tarafından yapılan bir madde olan trehala manna'dan izole etti ve ona trehaloz adını verdi.
Bakteriler, mantarlar, bitkiler ve omurgasız hayvanlar tarafından sentezlenebilir.Bitkilerin ve hayvanların uzun süreli kuruma dönemlerine dayanma yeteneği olan anhidrobiyoz ile ilişkilidir.
Yüksek su tutma özelliğine sahiptir ve gıda ve kozmetikte kullanılır.Şekerin, iç hücre organellerini etkili bir şekilde yerlerine ayırarak bozulmasını önleyen bir jel fazlı ascell dehidrat oluşturduğu düşünülmektedir.Rehidrasyon daha sonra normal hücresel aktivitenin, normalde bir dehidrasyon/rehidrasyon döngüsünü takip edecek olan büyük, ölümcül hasar olmadan devam etmesine izin verir.
Trehaloz, bir antioksidan olma avantajına sahiptir.Eskiden trehalozun çıkarılması zor ve maliyetli bir süreçti, Trehaloz şu anda geniş bir uygulama yelpazesi için kullanılmaktadır.

Ürün adı trehaloz
Görünüm Beyaz Kristal Toz
CAS Numarası. 99-20-7
Sınıf Standardı Gıda sınıfı
Saflık %99
Depolamak Karanlık ve kuru yerde mühürlü
Raf ömrü 2 yıl
paket 1kg/karton;25kg/davul
Ödeme Alipay;Batı Birliği;TT

Uygulama:
1. Kozmetikte, Yarı Otomatik PET Şişe Şişirme Makinesi Şişe Yapma Makinesi Şişe Kalıplama MakinesiPET Şişe Yapma Makinesi, her şekilde PET plastik kaplar ve şişeler üretmek için uygundur.
2. Tıpta, kan ürünleri, aşılar, hücreler, doku ve diğer biyolojik olarak aktif maddelerin stabilizatörü olarak plazma proteinlerine alternatif trehaloz başarıyla uygulanmaktadır.Sadece normal sıcaklık koşullarında kuru depolama değil, daha da önemlisi, Dünya Sağlık Örgütü'ne büyük önem vererek, hepatit B, AIDS ve diğer ölümcül hastalıkların kandan kaynaklanan kirliliğin yayılmasını önleyebilir.
3. Gıdalarda, gıda katkı maddeleri ve tatlandırıcılar olarak, trehaloz, %22'nin üzerindeki konsantrasyonlarda sakarozun tatlılığına yaklaşık %45 sahiptir, Tatlılığı azaltabilir, tatlıyı optimize edebilir ve lezzeti iyileştirebilir.

 

99 Yüksek Saflıkta D-(+)-Trehaloz Susuz Sigma Doğal Mikoz Fukoz Tozu 0

 

99 Yüksek Saflıkta D-(+)-Trehaloz Susuz Sigma Doğal Mikoz Fukoz Tozu 1

Shandong Fuyang Biyoteknoloji Co., Ltd., Çin'in Shandong Eyaletinde yer almaktadır.Ürünlerimiz ağırlıklı olarak derin mısır işleme ve biyo-fermantasyondan gelmektedir.Fabrikamızda mısır nişastası atölyesi, modifiye nişasta atölyesi, sodyum glukonat atölyesi, CHP atölyesi ve kanalizasyon arıtma atölyesi olmak üzere beş ana alanımız var.On yılı aşkın reform ve geliştirme sayesinde, yıllık 700.000 ton mısır nişastası, 100.000 ton modifiye nişasta ürünü ve 150.000 ton sodyum glukonat üretimiyle Çin pazarının %40'ını işgal ettik.2018'de toplam satışlar, ihracat değerinin %30'u olan 1,5 milyar yuan'a ulaştı, giderek daha fazla yerli ve yabancı müşteri tarafından güveniyoruz.Bilimsel ve teknolojik yenilik, sürdürülebilir kalkınmamızın kalıcı itici gücüdür.Bir eyalet yüksek standart teknoloji merkezi, bir eyalet akademisyen iş istasyonu, Shandong Eyaleti glukonik asit türevi mühendislik teknolojisi araştırma merkezi kurduk ve Çin'deki birçok ünlü üniversite ile işbirliği içinde bir biyoteknoloji araştırma üssü, Ulusal ile bir biyo-fermantasyon ortak Ar-Ge merkezi kurduk. Biyokimya Mühendisliği Teknoloji Araştırma Merkezi (Shanghai).Şu anda, 46 bilimsel araştırma personeli (2 doktor, 12 usta ve 26 profesyonel dahil) dahil olmak üzere 1.000'den fazla çalışanımız var ve 20'den fazla modifiye nişasta, organik asit ve şeker alkol serisi geliştirdik, 15 ulusal patent aldık ve İl bilimsel başarı unvanını kazandı ve teknik seviyemiz uluslararası ileri seviyeye ulaştı.Böylece, Çin'in başlıca ekipman araştırma ve geliştirme, Ulusal "863" Projesi vb. gibi bir dizi ulusal kilit proje üstlendik.ISO9001/ ISO14001/ ISO22000/ KOSHER/ HALA/ IFRC ve diğer birçok uluslararası yönetim sistemi sertifikasını geçtik.Beş yıllık planımız mısır işleme yıllık kapasitesini 1 milyon ton, 200.000 ton sodyum glukonat, 200.000 ton modifiye nişasta, 30.000 ton nişasta bazlı malzeme ve 50.000 ton mısır yağı, 5.000 ton şeker alkolü ürünlerine ulaştırmak. D-ribose ve curdlan olarak, yıllık toplam satışlar 3 milyar yuan'a ulaşıyor.Biz istikrarlı bir şekilde hareket eden Çinli bir üreticiyiz ve yalnızca ürün kalitesine güvenmiyoruz, aynı zamanda daha geniş bir uluslararası pazarla yüzleşme yeteneğine de sahibiz.Lütfen resmi web sitemizdeki ve diğer şirket ana sayfalarındaki (Twitter/Fackbook/ Alibaba, vb.) en son haberlerimize göz atın; sorgunuzu ve ziyaretinizi her zaman memnuniyetle karşılayacağız.
SSS:
1. biz kimiz?
Merkezimiz Shandong, Çin'de, 2009'dan başlayarak Güney Asya'ya (%30,00), Güneydoğu Asya'ya (%25,00), Güney Amerika'ya (%20,00), Kuzey Amerika'ya (%15,00), Okyanusya'ya (%5,00), Doğu Asya'ya satış (%5.00).Ofisimizde toplam 1000'den fazla kişi var.

2. kaliteyi nasıl garanti edebiliriz?
Seri üretimden önce daima bir üretim öncesi numune;
Sevkiyat öncesi her zaman son Muayene;

3. Bizden ne satın alabilirsiniz?
Sodyum Glukonat, Mısır Nişastası, Modifiye Nişasta, Katyonik Nişasta, Oksitlenmiş Nişasta

4. Neden diğer tedarikçilerden değil de bizden satın almalısınız?
Çin'deki en büyük sodyum glukonat ve mısır nişastası üreticisiyiz ve Çin pazarının %40'ına ulaştık;il biyokimya laboratuvarlarının en yüksek standartlarını oluşturduk;birkaç büyük ulusal kilit proje üstlendik.

5. Hangi hizmetleri sağlayabiliriz?
Kabul Edilen Teslimat Koşulları: FOB,CFR,CIF;
Kabul Edilen Ödeme Para Birimi: USD,EUR,CNY;
Kabul Edilen Ödeme Tipi: T/T,L/C,D/PD/A,Nakit;
Konuşulan Dil: İngilizce, Çince

İletişim bilgileri
SHANDONG FUYANG BIOTECHNOLOGY CO.,LTD

İlgili kişi: admine

Tel: +8613818067242

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)